Yhteystiedot

Hallituslista

setenta-hallitus@helsinki.xx

Sähköpostilista

setenta-ry@helsinki.xx Korvaa ’xx’ fi-tunnuksella

Tarjoa työtä opiskelijalle!

Yleisimpiä tarjottavia töitä ovat erilaiset käännös- ja tulkkaustyöt, aineenopettajan sijaisuudet, yksityisopetus, kielentarkistukset ja edustustehtävät, joissa tarvitaan kielten osaajia. Lähetä lyhyt kuvaus kyseessä olevasta työstä osoitteeseen setenta-ry @ helsinki.fi (ilman välejä), ja mainitse myös työn aloitusajankohta ja kesto.

Hallituksen jäsenet 2021

  • Emilia Junnila, emilia.junnila@helsinki.fi
    Puheenjohtaja
  • Janika Timo, janika.j.timo@helsinki.fi
    Varapuheenjohtaja
  • Roosa Havo, roosa.havo@helsinki.fi
    Sihteeri
  • Inka Hyyppä, inka.hyyppa@helsinki.fi
    Taloudenhoitaja
  • Hilma Hartikainen, hilmastiina.hartikainen@helsinki.fi
    Tapahtuma- ja tilavastaava
  • Roosa Aalto, roosa.k.aalto@helsinki.fi
    Ympäristö- ja yhdenvertaisuusvastaava
  • Jade Koivula, jade.koivula@helsinki.fi
    Tiedotus- ja somevastaava
  • Satu Rantanen
    Varajäsen
  • Lauri Mäntyranta
    Varajäsen
  • Suvi Tynnilä
    Toiminnantarkastaja
  • Katja Nummela
    Toiminnantarkastaja
  • Iida Tuomola
    Varatoiminnantarkastaja
  • Ilona Pajunen
    Varatoiminnantarkastaja

Hallituksen ulkopuoliset toimijat

  • Miikka Lohi, miikka.lohi@helsinki.fi
    • Opintovastaava

Yhteydenotto: etunimi.sukunimi@helsinki.fi
Päivitetty 8.4.2021